Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Polski dizajn rozkwita nocą, czyli SILESIA BAZAAR Nocą 10-12 sierpnia

Polski dizajn rozkwita nocą, czyli SILESIA BAZAAR Nocą 10-12 sierpnia

SILESIA BAZAAR to impreza doskonale znana miłośnikom polskiej niezależnej mody i dizajnu. Wiosenne, jesienne, dziecięce czy świąteczne edycje cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Teraz na wszystkich zainteresowanych tą imprezą czeka niespodzianka – pierwsza Nocna edycja, która odbędzie się już w przyszły weekend w samym centrum Katowic. 

Przedsięwzięcie to połączenie sił kultowej imprezy modowej i debiutującego w tym roku Gastro Fajer – połączenia streetowego jedzenia, żywo muzyki i rzemieślniczego piwa. Przez całe wakacje, od czwartku do niedzieli, mieszkańcy Śląska mogą bawić się na Gastro Fajer w letnie wieczory odwiedzając tarasy Spodka i zieloną dolinę MCK . 

Lato w mieście zwykle kojarzy się z pustymi ulicami i brakiem rozrywki. Ekipa Gastro Fajer chce odczarować ten stereotyp i pokazać, że weekendy w Metropolii też mogą mieć swój urok –  mówi Piotr Kalisz, organizator targów SILESIA BAZAAR – Jestem pewny, że nasza współpraca, dająca możliwość na wieczorne zakupy w kreatywnej i relaksującej atmosferze, przypadnie do gustu mieszkańcom naszego region, i że dodatkowo „rozkręci” Gastro Fajer. 

Wyjątkowa jest nie tylko idea wydarzenia, ale także jego miejsce – wszystko dzieje się na tarasach Kultowego Spodka oraz tzw. „zielonej dolinie” MCK. Atutem imprezy są:  bezpłatny parking pod siedzibą NOSPR, darmowy wstęp i niedzielne atrakcje dla najmłodszych. 

Gastro Fajer łączy siły z SILESIA BAZAAR w weekend 10-12 sierpnia (piątek – niedziela). Zapraszamy:

10 sierpnia od 16:00 – 24:00,
11 sierpnia od 14:00 – 24:00
12 sierpnia od 14:00 – 20:00. 

Szczegóły na stronach https://www.facebook.com/events/285653118856483/ oraz https://www.facebook.com/events/179182322799776/  

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP