Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » 6-7.10.2018 Targi Mieszkań i Domów w Warszawie

6-7.10.2018 Targi Mieszkań i Domów w Warszawie

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, przyjdź w dniach 06 – 07 października, EXPO XXI na Targi Mieszkań i Domów w Warszawie.

Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI).

Bogata oferta wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekające na odwiedzających targi oraz możliwość zapoznania się z premierowymi inwestycjami to tylko początek ofert dla odwiedzających targi. W tegorocznej edycji targów udział wezmą:

19 Dzielnica, Bouygues Immobilier, Dantex,, Decoroom, Fundusz Mieszkań na Wynajem, Green Development, JW. Construction, Leroy Merlin, Nexity, Polnord, Robyg, Ronson, Tynkbud – 1, Unimax Development, Yuniversal Podlaski i inni. Oprócz przeglądu zaproponowanego  bogatego asortymentu deweloperskiego na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad związanych z faktami i mitami przy wynajmowaniu mieszkań organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł ( dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r.ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e – bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie

 Targi Mieszkań i Domów w Warszawie

06 – 07 październik 2018

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

EXPO XXI, Ul. Prądzyńskiego 12/14  

strona targów

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP