Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Mythos 2gether innowacyjna nowość Franke zdobywa nagrodę w konkursie „Design dla Konesera”

Mythos 2gether innowacyjna nowość Franke zdobywa nagrodę w konkursie „Design dla Konesera”

Mythos 2gether zdobył nagrodę w kategorii „Kuchnia, duże AGD”. Nagrodzona nowość Franke jest urządzeniem typu dwa w jednym. Składa się z płyty indukcyjnej połączonej z wbudowanym okapem. To wielofunkcyjne urządzenie odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników poszukujących innowacji usprawniających przygotowywanie posiłków. Z kolei jego oszczędne wzornictwo pasuje do każdej kuchni.

Jury konkursu „Design dla Konesera” doceniło Mythos 2gether za innowacyjność oraz uniwersalne wzornictwo. Model został nagrodzony w takcie  6 edycji konkursu, który zbudował już swoją renomę i jest cenionym wydarzeniem w branży urządzania wnętrz.

Mythos 2gether jest urządzeniem idealnie sprawdzającym się w wyspach kuchennych.  Zintegrowany z płytą okap usuwa zapachy i cząstki tłuszczu bezpośrednio znad naczyń, zatem opary nie unoszą się i nie zanieczyszczają pomieszczeń. Wlot zlicowany jest z powierzchnią płyty, co umożliwia przesuwanie naczyń bez konieczności ich podnoszenia. Bezramkowa płyta indukcyjna z czarnym szkłem może być nakładana na blat lub nakładana na równo z blatem. Model oferuje automatyczne funkcje gotowania z optymalnymi ustawieniami mocy, np.: rozmrażanie (42°C), nagrzewanie (70°C) i gotowanie (94°C). Płyta oraz okap są obsługiwane za pomocą panelu dotykowego na szkle, a wszystkie elementy elektroniczne są wodoszczelne. Co więcej okap posiada najwyższą klasę energetyczną A+++, która rzadko spotykana jest w tego typu urządzeniach. Mythos 2gether pozwala oszczędzić miejsce w kuchni. Zyskujemy dla przechowywania cenną przestrzeń nad płytą grzewczą.

Więcej informacji o produktach i marce Franke

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP