W sobotę, 3 października 2015 w godzinach od 10:00 do 15:00 w Warszawie przy Obrzeżnej 1 ECO-Classic organizuje Dzień Otwarty inwestycji osiedle Hubertus.

 

Przy domowej szarlotce doradcy ECO-Classic opowiedzą o osiedlu, udogodnieniach, planach i ważnych punktach w sąsiedztwie, pokażą inwestycję oraz zaprezentują najbardziej odpowiadające oczekiwaniom mieszkania.
A jest z czego wybierać, ponieważ w ofercie osiedla oferowane są lokale o zróżnicowanych powierzchniach- od funkcjonalnych kawalerek mierzących ok. 30m2, po komfortowe, dwupoziomowe apartamenty liczące ok. 179 m2. Wszystkie mieszkania są też wyposażone w dodatkową przestrzeń: przestronne balkony, tarasy lub ogródki.

 

Osoby, które odwiedzą tego dnia Hubertusa mogą liczyć na specjalne rabaty cenowe na wszystkie dostępne w ofercie mieszkania i apartamenty oraz skorzystać z porady niezależnych ekspertów ds. kredytów hipotecznych Domu Kredytowego NOTUS. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup w czasie Dnia Otwartego w cenie otrzymają również konsultację z architektem wnętrz.

 

Dla dzieci, które tego dnia wraz z rodzicami odwiedzą Hubertusa, przygotowano kącik filmowy z bajkami w osiedlowej Sali Zajęć przy biurze Concierge, obsługującego mieszkańców inwestycji.

 

Osiedle Hubertus to zespół 7 budynków otoczonych terenami zielonymi i ogródkami przydomowymi. Pomiędzy budynkami znajdują się efektownie zaprojektowane zielone dziedzińce z dwiema fontannami, pełne drzew i krzewów trawniki z ławkami, pergolami i altankami oraz dwa place zabaw. Pozbawione ruchu samochodowego aleje uzupełniają przestrzeń rekreacyjną, wykorzystywaną przez dzieci i dorosłych. Przy powstającym VI etapie zaprojektowano kilkusetmetrowy park.

 

Oddanie do użytku VI etapu, a wraz z nim zakończenie budowy całego osiedla, planowane jest na I kwartał 2016 roku.

Zobacz również