Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » OKAM CAPITAL – czas na wielkie zmiany

OKAM CAPITAL – czas na wielkie zmiany

OKAM CAPITAL – czas na wielkie zmiany

OKAM Capital zmienia swoją dotychczasową siedzibę.
Od dziś nasze biuro zostanie przeniesione do Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181A w Warszawie.
OKAM Capital to lider na wśród firm developerskich specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym.
OKAM jest obecny od ponad 10 lat na rynku polskich nieruchomości. Do tej pory, z sukcesem, wybudowaliśmy w Warszawie i Katowicach ponad 500 mieszkań i apartamentów. Ale nie osiadamy na laurach. Rozpoczęliśmy kolejne projekty mieszkaniowe. Pragniemy wejść również na rynek nieruchomości komercyjnych. Te plany inwestycyjne mają znaczący wpływ na strukturę firmy. Zaczynaliśmy z 10 osobowym zespołem. Dziś pracujemy w ponad 60 osób. Nie mieściliśmy się w naszym dotychczasowym biurze, które mieściło się w naszej inwestycji Arlet House!

OKAM Capital obecnie prowadzi sprzedaż blisko 900 mieszkań w trzech projektach w Warszawie: „InCity”, „Vista Mokotów” i „Mokka Mokotów” oraz jednym „Dom w dolinie Trzech Stawów” w Katowicach. Wkrótce uruchomi sprzedaż mieszkań w swoim największym praskim projekcie mieszkaniowym, gdzie docelowo wybuduje 700 mieszkań i apartamentów.

OKAM Capital planuje również wejście na rynek nieruchomości komercyjnych. Prestiżowym projektem jest renowacja kompleksu pofabrycznego na ulicy Szwedzkiej centrum biurowo-handlowe Avangarda w Łodzi. Spółka planuje również inwestycje w innych miastach Polski.

strona inwestora

Zobacz również

TOP