Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Legionowo: Projekt Park zaprasza na Dni Otwarte 5 listopada

Legionowo: Projekt Park zaprasza na Dni Otwarte 5 listopada

5 listopada Biuro Sprzedaży Projekt Park otwarte będzie bezpośrednio na terenie inwestycji w Legionowie.

Podczas Dni Otwartych będzie prezentowane mieszkanie pokazowe. Wszyscy goście mogą nie tylko zobaczyć jak urządzić dwupoziomowe 60 mkw. z IKEA, ale także skorzystać z profesjonalnej porady architekta. Czekają również atrakcje i specjalne oferty na wybrane mieszkania.

PROJEKT PARK to starannie zaprojektowane, kameralne osiedle o nowoczesnej formie architektonicznej, położone wśród zieleni. Jasna elewacja i niska zabudowa nawiązują do sąsiadującego Muzeum Historycznego miasta.

Ponadczasowa architektura, elegancki minimalizm, a zarazem dbałość o detale architektoniczne, decydują o klimacie i charakterze tego osiedla. Komfort życia mieszkańców zostanie zapewniony poprzez użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych na klatkach schodowych i w częściach wspólnych budynków, zastosowanie praktycznych rozwiązań aranżacyjnych mieszkań, a także udogodnienia w postaci cichobieżnych wind, garażu podziemnego, komórek lokatorskich czy też miejsc do parkowania rowerów.

Unikalnym atutem naszej inwestycji jest własny teren parkowy, będący integralną częścią osiedla, dostępny wyłącznie dla mieszkańców i ich gości. Istniejący drzewostan zostanie wzbogacony o dodatkowo zaprojektowaną i nasadzoną zieleń. W parku będzie można skorzystać z placu zabaw i strefy fitness na otwartym powietrzu.
strona inwestycji

Zobacz również

TOP