Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Kratki.pl – niezawodna jakość produktów

Kratki.pl – niezawodna jakość produktów

Kratki.pl Marek Bal to znany i ceniony producent wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków oraz kratek kominkowych. Firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.


Konstruktorom wkładów zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie ich użytkowania oraz sprawności i efektywności pracy urządzenia. Swoje pomysły ubierają w ciekawe wzornictwo, które pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i rustykalnych wnętrz.


Produkty firmy są atrakcyjne zarówno pod względem estetyki ich wykonania, jak i ceny. Długoletnie kontrakty z wiodącymi dostawcami materiałów, a także nowoczesny park maszynowy gwarantują niezawodną jakość produktów, przy zachowaniu niskich cen. Wykwalifikowana i doświadczona kadra zawodowa w połączeniu z najnowszą technologią daje gwarancję ciągłej kontroli jakości, dzięki czemu produkty reprezentują wysoki poziom techniczny i jakościowy. Dodatkowym atutem firmy jest elastyczna praca działu logistyki. Dzięki temu większość zamówień udaje się zrealizować w bardzo krótkim czasie.
Dewizą, którą kierują się Kratki.pl w budowaniu relacji partnerskich, jest krótki okres realizacji i terminowość dostaw oraz profesjonalna obsługa.

 

Strona producenta

 

 

Zobacz również

TOP