Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » pokoje » łazienka » Płytki w kolekcji Urban Mix nową erą łazienki!

Płytki w kolekcji Urban Mix nową erą łazienki!

Urban Mix to kolekcja płytek gresowych o najwyższych parametrach technicznych. Z tego względu można je stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu i tam, gdzie niezbędna jest wysoka odporność na obciążenia, a więc m. in. w centrach handlowych, sklepach, salonach samochodowych, biurach, szkołach, urzędach. Osiem różnorodnych, uzupełniających się formatów od 19×59,4 do 44,4×89 pozwala idealnie dopasować gresowe płytki do wielkości, kształtu i proporcji pomieszczenia w którym chcemy je zastosować.

 

Paleta kolorystyczna Urban Mix znakomicie wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Krem, beż i jasna szarość to kolory, które idealnie pasują do wnętrz o ciepłej kolorystyce, urządzonych z dużym udziałem drewna, kamienia i innych naturalnych materiałów. Z kolei szarość i grafit to bardziej industrialne propozycje, które można zestawić z metalem, szkłem, betonem oraz bielą ścian. Jednolite, duże płaszczyzny płytek równie dobrze będą prezentować się na podłodze, jak i na ścianach – dzięki elastyczności zastosowania można je wykorzystać i tu i tu, co daje spektakularny efekt estetyczny. Urban Mix dzięki swojemu powściągliwemu wzornictwu można zastosować niemal w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylistyki.

 

Opoczno to najbardziej uznana polska marka płytek ceramicznych. Lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Od 1883 roku.

 
strona firmy

 

 

Zobacz również

TOP