Jesteś tutaj
Strona Główna » Polecamy! » Gala Collezione – Innowacyjność, ergonomia i komfort

Gala Collezione – Innowacyjność, ergonomia i komfort

Gala Collezione

Polska fabryka, która rozpoczęła produkcję mebli wypoczynkowych 14 lat temu w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą – regionie słynącym z tradycji meblarskich. Obecnie zatrudnia ponad pół tysiąca pracowników również z okolic Tucholi i Gniewkowa, w województwie kujawsko – pomorskim, gdzie w ostatnich latach powstały dwie nowe fabryki.

Jest jednym z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju. Firma specjalizuje się w zestawach tapicerowanych wysokogatunkową skórą, sprowadzana z najlepszych włoskich i brazylijskich garbarni. Z myślą o zróżnicowaniu potrzeb klientów stworzone zostały trzy linie produktowe Gala Collezione, Primo oraz Sweet Sit.

Gala Collezione to marka łącząca w sobie elegancki i nietuzinkowy wygląd mebli z najwyższą jakością wykonania. Projektując sofy stara się myśleć przede wszystkim o indywidualnych potrzebach klientów. Meble zostały wielokrotnie docenione prestiżowymi statuetkami Diament Meblarstwa czy Produkt Roku.

Wszystkie meble posiadają certyfikat FSC potwierdzający pochodzenie drewna z lasów znajdujących się pod opieką międzynarodowej organizacji Forest Stewardship Council. Dzięki temu ma gwarancję, że stelaże są produkowane z odnawialnych i w pełni kontrolowanych zasobów leśnych, co zapobiega gospodarce rabunkowej i niszczeniu przyrody.

strona firmy

 

 

Zobacz również

TOP