Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Dni Otwarte „Kamienicy pod muflonem” 24 października

Dni Otwarte „Kamienicy pod muflonem” 24 października

Już w sobotę 24 października w godzinach 10 – 14 zapraszamy na kolejne Dni Otwarte w Kamienicy pod Muflonem. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oferowanych mieszkań i lokali usługowych!

 

Inwestycja „Kamienica pod muflonem” znajduje się w historycznej części miasta Kłodzka „Wyspa Piasek”. Kłodzko, jako jedno z najstarszych miast na Dolnym Śląsku wyróżnia się przede wszystkim zabytkowymi kamieniczkami oraz budynkami.

 

Z punktu widzenia architektonicznego, historycznego i lokalizacji, Wyspa Piasek jest jedna z najatrakcyjniejszych zakątków Kłodzka. To sprawiło ze KREnvest poczynił pierwsze kroki i zrealizował Kamienicę Pod Muflonem jako pierwszy etap planowanej większej inwestycji mającej na celu rewitalizacje sąsiadujących z Kamienica Pod Muflonem większych kompleksów budynków. Budynek stanowi rekonstrukcję historycznej kamienicy pochodzącej z 1925r. Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części miasta.

 

Celem i główną wizją inwestycji było stworzenie miejskiej kamieniczki, idealnie wpasowanej w otaczająca ja architekturę, ale stworzoną w nowoczesnym stylu oraz w najwyższej jakości. Inspiracją dla nazwy „Kamienica pod muflonem“ są sąsiadujące kamieniczki, których fasady zostały ozdobione płaskorzeźbami przedstawiającymi zwierzęta. Nasza kamienica zyskała symbol szlachetnego muflona, który zasiedlił piękne górskie tereny otaczające Kotlinę Kłodzką.

 

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Kamienica pod muflonem' width=780 height=300 zoom=14]Kłodzko,Braci Gierymskich 3, Poland[/googlemap]

 

 

Zobacz również

TOP