Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Wiosna we własnym M. Targi Mieszkań i Domów 9 i 10 marca w Krakowie

Wiosna we własnym M. Targi Mieszkań i Domów 9 i 10 marca w Krakowie

Każdy, kto kiedykolwiek kupił nieruchomość mieszkaniową wie, jak żmudna i stresująca może być to historia. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, męczące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie
i nerwach firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 9 i 10 marca odbędą się w EXPO Kraków

Stolica Małopolski w ostatnich latach była areną wzmożonej aktywności deweloperów – praktycznie we wszystkich dzielnicach, nawet tych najmniej popularnych powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Mimo to popyt wciąż przewyższa podaż, co w połączeniu z rosnącymi cenami gruntów pod zabudowę, materiałów budowlanych i wykonawstwa przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań – według firmy doradczej REAS w 2018 roku ceny nieruchomości mieszkaniowych w Krakowie wzrosły o 5,2 proc.

Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie. I utrzymujące się niskie stopy procentowe – wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Bardzo prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tej imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów.

Już 9 i 10 marca w EXPO Kraków w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z dużą częścią oferty małopolskiego rynku mieszkań i domów. W gronie ponad 80 wystawców znajdą się najwięksi krakowscy deweloperzy, tacy jak ATAL, Inter-bud Developer, Super Krak czy Wawel Inwestycje. Na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. BOŚ Bank, Bank Spółdzielczości Polskiej, Phinance i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi – to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W rozbudowanej Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady (prelekcje przygotowały m.in. Polski Związek Firm Deweloperskich, KRN Media czy Mzuri). Z indywidualnego doradztwa będzie można skorzystać w specjalistycznej Strefie Porad, w której dyżurować będą eksperci z firmy Muro, IKEA i Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”.

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy Ani-mania. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 25 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety
w kasach będę kosztowały 20 zł, ale o połowę taniej można je kupić przed targami za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Bilet na Targi Mieszkań i Domów umożliwia również wzięcie udziału w odbywających się w tym samym miejscu i czasie targach MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród organizowanych przez grupę MTP. Podczas tej imprezy będzie można poznać najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, elementów wyposażenia wnętrz, technologii smart home oraz aranżacji ogrodów. Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na strona

Targi Mieszkań i Domów

9-10 marca 2019 r.

Sobota godz. 10:00–17:00, niedziela godz. 10:00–16:00

EXPO Kraków, Galicyjska 9, Kraków

 

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP