Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Warszawa: 30 września i 1 października w EXPO XXI Targi Mieszkań i Domów

Warszawa: 30 września i 1 października w EXPO XXI Targi Mieszkań i Domów

Klienci z utęsknieniem czekają na spadek cen na rynku nieruchomości i szansę na mniejsze wydatki związane z zakupem mieszkań. Jak donoszę eksperci REAS, popyt w ostatnich miesiącach nieznacznie zmalał – w Warszawie spadek sprzedaży w czerwcu tego roku wyniósł 5% w porównaniu do początku roku, ale jednak nie można jeszcze mówić ani o drastycznym spadku cen, ani o ochłodzeniu na rynku mieszkaniowym. Zakup nowej nieruchomości to nadal popularna forma inwestycji, zwłaszcza jeśli zestawimy ją z innymi, ostatnio mniej efektywnymi sposobami – takimi jak lokaty czy fundusze inwestycyjne. Jakie są obecnie trendy na rynku i co nas czeka w najbliższych miesiącach będą mogli sprawdzić kupujący na nadchodzących Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 30 września i 1 października w EXPO XXI w Warszawie.

Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu, bezpłatnych porad będą też udzielać architekci wnętrz z pracowni KODO. – Na Targach Mieszkań i Domów obecni są czołowi warszawscy deweloperzy – Robyg, JW Construction, Polnord, 19dzielnica, Nexity, Mennica Polska, Ochnik Development, Bouygues Immobilier, Okam, NCI, Marvipol, Unimax Development. Rozbudowujemy także ofertę Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu, swój udział potwierdzili m. in. Leroy Merlin, Decoroom, Grenton, Heliospower czy Ampio.  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.. Oprócz deweloperów mieszkaniowych na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl. Parking dla klientów i wystawców będzie bezpłatny (po okazaniu opaski targowej).

Targi Mieszkań i Domów

30 września – 1 października 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

EXPO XXI

Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

www.mieszkaniowi.pl

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP