Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Transatlantyk najbardziej luksusową nieruchomością na Pomorzu

Transatlantyk najbardziej luksusową nieruchomością na Pomorzu

Powstał ranking nieruchomości luksusowych. Zestawienie objęło 5 aglomeracji: Warszawę, Wrocław, Poznań, Kraków i Trójmiasto. Po raz pierwszy w historii, polski rynek nieruchomości doczekał się rankingu nieruchomości luksusowych. Przygotowały go Poland Sotheby’s International Realty oraz magazyn Forbes.” Analitycy Sotheby’s zaliczyli gdyński Transatlantyk do grona najbardziej luksusowych nieruchomości na Pomorzu.

 

W samym sercu Gdyni powstała innowacyjna inwestycja Transatlantyk. Twórcą inwestycji jest firma deweloperska AB Inwestor Andrzej Boczek, specjalizująca się w topowych i unikatowych projektach. Topowych ze względu na lokalizację, a unikatowych ze względu na wyjątkowo staranne i ekskluzywne wykończenie elewacji i części wspólnych budynku.

 

TRANSATLANTYK otrzymał w 2011 roku nagrodę władz Gdyni za najlepszą gdyńską inwestycję – Czas Gdyni.
TRANSATLANTYK to topowa lokalizacja, topowy widok na morze, topowe apartamenty i biura. Unikalne części wspólne, kontrola dostępu, bezpieczeństwo, tarasy zielone na dachu.

 

Powierzchnie wolnych apartamentów od 52,5 do 117 m kw. oraz biura od 63,8 do 500 m kw. z niepowtarzalnym widokiem na morze.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]Strona inwestora[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Transatlantyk’ width=780 height=300 zoom=14]Gdynia, Plac Kaszubski 17, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP