Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » ekskluzywne » Transatlantyk – Gdynia Śródmieście

Transatlantyk – Gdynia Śródmieście

W samym sercu inwestycji powstała innowacyjna inwestycja Transatlantyk. Twórcą inwestycji jest firma deweloperska AB Inwestor Andrzej Boczek, specjalizująca się w topowych i unikatowych projektach. Topowych ze względu na lokalizację, a unikatowych ze względu na wyjątkowo staranne i ekskluzywne wykończenie elewacji i części wspólnych budynku. TRANSATLANTYK otrzymał w 2011 roku nagrodę władz Gdyni za najlepszą gdyńską inwestycję – Czas Gdyni.

Transatlantyk jest 11-piętrowym apartamentowcem znajdującym się w samym centrum Gdyni przy Placu Kaszubskim. Nawiązuje do modernistycznej zabudowy Gdyni i jest idealnym zwieńczeniem ulicy Świętojańskiej. To topowa lokalizacja, topowy widok na morze, topowe apartamenty i biura. Unikalne części wspólne, kontrola dostępu, bezpieczeństwo, tarasy zielone na dachu.

Powierzchnie wolnych apartamentów od 52,5 do 117 m kw. oraz biura od 63,8 do 500 m kw. z niepowtarzalnym widokiem na morze.

Budynek nawiązuje do wspaniałych tradycji morskich Gdyni. Apartamenty noszą nazwy portów będących na szlaku podróży dawnych transatlantyków z Gdyni do obu Ameryk: Nawigator, Amsterdam, Roterdam, Le Havre, Londyn, Dublin, Hawana, Boston, Nowy Jork, Nowy Orlean, Caracas, Buenos Aires, Montevideo, Santa Cruz, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Lisbona.

Strona inwestora  

Zobacz również

TOP