Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Szczecin: Całoroczne domy wolnostojące nad Morzem Bałtyckim.

Szczecin: Całoroczne domy wolnostojące nad Morzem Bałtyckim.

Na złotych Wydmach to wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu wraz z najbliższą rodziną.

W odległości 70m od morza, wpisany w naturę i niepowtarzalny klimat morski, z dala od hałasu, blisko szumu morskich fal, w otoczeniu wysokiej zieleni i nadmorskich wydm…. kameralny zespół 27 domów w zabudowie jednorodzinnej wolno stojącej zlokalizowany przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu.

Osiedle zamknięte dozorowane wyróżnia się prostą linią zabudowy i przemyślaną architekturą. W ramach inwestycji zostały wykonane: ogrodzenie zewnętrzne wraz z furtką i bramą wjazdową, ogrodzenia wewnętrzne frontowe oraz pomiędzy sąsiadami, oświetlenie osiedla, pieszo-jezdnia ze starobruku, miejsca postojowe, urządzony plac zabaw oraz nasadzenia buków i grabów.

W ramach realizowanej inwestycji oferujemy sprzedaż nieruchomości w standardzie wykończenia tzw.: deweloperskim lub „pod klucz”. Starannie dobrane, wysokiej jakości elementy wykończeniowe zarówno we wnętrzach domów, jak również w ramach zagospodarowania terenu niewątpliwie podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców osiedla.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Na Złotych Widmach’ width=780 height=300 zoom=14]Międzywodzie, Szkolna, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP