Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » pokoje » sypialnia » Sypialnia – Raj dla Śpiocha

Sypialnia – Raj dla Śpiocha

Dzień zaczynamy i kończymy w sypialni dlatego od ponad 5 lat śląska firma dba o naszą wygodę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w 2015 roku otworzyła  sklep stacjonarny – Raj dla Śpiocha. Komfort jest dla każdego sprawą bardzo indywidualną, więc każdy odwiedzający salon w Zabrzu, zrelaksuje się przy spokojnej muzyce i dobrej kawie. Zespół gwarantuje 100 % satysfakcji z  zakupów i zawsze dobierze najlepszy zestaw by spełnić wszystkie potrzeby Śpiochów.

lux-estate-sideviewRaj dla Śpiocha posiada szeroki asortyment marki TEMPUR, Sealy, oraz Stearns&Foster a wszystkie produkty są dostępne od ręki. Jeżeli klienci nie znajdą odpowiedniego artykułu w odpowiednim rozmiarze czy wersji , zespół Raj dla Śpiocha pośpieszy z pomocą i zaspokoi oczekiwania najbardziej spragnionych poprawieniu jakości snu. Niewątpliwie znajomość produktów jest silnym atutem, a że w szerokim asortymencie znajdziemy nie tylko łóżka czy materace, ale i pościel czy narzuty – urządzenie sypialni można zrealizować w ciągu jednej wizyty. Samo łóżko to zespół elementów którego dobór jest kluczowy dla każdego spragnionego wypoczynku po dniu pracy. W dokonaniu trafnego wyboru pomocni będą pracownicy sklepu, którzy na pewno dobiorą odpowiednie produkty.

Nie tylko dla Ślązaków

Firma dostawy realizuje bez pośredników, własnym transportem dzięki czemu jest w stanie określić nie tylko datę, ale również godzinę dostawy. Raj dla Śpiocha zapewnia nie tylko transport, ale także profesjonalny montaż w każdym domowym zaciszu. Co w przypadku nieco bardziej gabarytowych zamówień może być niezwykle pomocne.

W Raju dla Śpiocha można znaleźć coś na każdą kieszeń, także produktów najwyższej jakości. Firma posiada dostęp do bogatej oferty produktów z końcówek serii oraz produktów po-ekspozycyjnych. Dzięki temu może zaproponować produkty OUTLETOWE w bardzo dobrej cenie, wraz z błyskawiczną usługą dostawy i montażu.

 

strona firmy

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP