Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Steruj swoim domem przez internet! – Tylko do 31 maja wyjątkowa oferta

Steruj swoim domem przez internet! – Tylko do 31 maja wyjątkowa oferta

Do 31.05.br. firma Rolety Na Lata jako Somfy Ekspert wprowadza promocję na produkty Somfy w technologii io-homecontrol. Od teraz klienci mogą sterować swoim domem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy zakupić 5 napędów Somfy i odebrać TaHomę w promocyjnej cenie tylko za 1230 zł.

Jeśli ktoś marzy o inteligentnym domu i chciałby maksymalnie zoptymalizować koszty rozwiązań, które umożliwiają sterowanie roletami, markizą czy bramą, teraz ma okazję to zrealizować. Inteligentne rozwiązania to nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo domowników niezależnie od miejsca, w którym się przebywa. Wystarczy TaHoma i za pomocą aplikacji w swoim smartfonie można zarządzać nie tylko roletami, ale również bramą, markizą i ogrzewaniem oraz wieloma innymi urządzeniami.

Wystarczy zakupić w terminie od 30 marca do 31 maja 2015 r. produkty Somfy w technologii io-homecontrol:

  • 5 napędów do rolet, markiz, żaluzji etc. w technologii io-homecontrol lub
  • 5 napędów w sumie, w tym napęd do bramy garażowej lub wjazdowej (io lub RTS) a pozostałe napędy w technologii io-homecontrol lub 2 napędy do bramy garażowej i wjazdowej w technologii io-homecontrol.

Wówczas za kwotę jedynie 1230 pln klient otrzymuje urządzenie TaHoma, które pozwala na wygodne i bezpieczne zarządzanie urządzeniami domowymi z dowolnego miejsca na świecie, co zapewnia komfort, oszczędność i bezpieczeństwo.

strona firmy

Zobacz również

TOP