Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » POMERANIA OFFICE – Gdańsk

POMERANIA OFFICE – Gdańsk

W zaledwie kilka minut spaceru od malowniczej, zabytkowej starówki Gdańska znajduje się budynek, POMERANIA OFFICE. Obiekt, o łącznej powierzchni ok. 5,5 tys. m2, posiada 4 kondygnacje, a jego użytkownicy mają do dyspozycji parking wewnętrzny oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i komfortowy dojazd zarówno samochodem jak i miejskimi środkami transportu.

 

UNIMOR Development SA aktualnie przygotowuje modernizację tego budynku. Dzięki współpracy z renomowanymi biurami projektowymi, stworzymy miejsce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających najemców. W efekcie przebudowy powstanie nowoczesny budynek biurowo-usługowy klasyfikowany w klasie prestiżu, lokalizacji i wyposażenia B+. Na parterze przewidziano reprezentacyjny hol wejściowy z panoramiczną windą. Bezpieczeństwo najemcom zapewni całodobowa ochrona oraz system kontroli dostępu. Planowany na dachu taras widokowy z panoramą Gdańskiej Starówki i kanału Motławy będzie świetnym miejscem na chwile relaksu podczas przerwy od pracy. Nowy wystrój elewacji w połączeniu ze zmodernizowanym układem drogowym oraz prowadzoną rewitalizacją Dolnego Miasta wpiszą się znakomicie w przywracanie dawnej świetności Starego Przedmieścia, zapewniając naszym Najemcom prestiżową lokalizację.

 

Strona dewelopera
Pokaż na mapie [googlemap title=’POMERANIA OFFICE’ width=790 height=300 zoom=14]Gdańsk, Żabi Kruk 16, Poland[/googlemap]

 

 

Zobacz również

TOP