Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » mazowieckie » inwestycje Warszawa » Warszawa: 12-13 marca Dzień Otwarty w Aura Park!

Warszawa: 12-13 marca Dzień Otwarty w Aura Park!

Podczas dni otwartych organizowanych przez warszawskiego dewelopera Mill-Yon Sp. z o.o. w dniach 12-13 marca, można nie tylko zobaczyć jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji. 

Aura Park przygotowała rabaty do 54 tys. złotych. Na odwiedzających czekają super promocje na gotowe mieszkania: 2 pokoje (52m) od 350 tys. zł, 3 pokoje (58m) od 501 tys. zł, 3 pokoje (77m) od 560 tys. zł, 4 pokoje od 6800 zł/m.

Inwestycja mieszkaniowa Aura Park znajdująca się na Wilanowie przy ul. Klimczaka 13 w odległości 9 kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez dewelopera Mill-Yon Sp. z o.o..

Posiada liczne zalety ta gotowa, w pełni zakończona inwestycja:
• Super lokalizacja w Miasteczku Wilanów: cicho, zielono, 4 min. do przystanku (linia 522 do centrum i 217 do metra), szybki i łatwy wyjazd z Miasteczka Wilanów. Pełna oferta sklepów, restauracji, przedszkoli, szkół i punktów usługowych.
• Świetne mieszkania:
– dwustronne
– widok na zieleń po obu stronach
– dwa balkony
– duże łazienki, osobne WC
– odrębne garderoby
• Wysoka jakość: piaskowiec na elewacji, ocieplenie wełną mineralną, bardzo duże drewniane okna, videodomofony. Przestronne, dobrze doświetlone klatki schodowe z ogromnymi powierzchniami luster.
• Duże patio z piękną i bujną zielenią
• Plac zabaw jest położony pomiędzy budynkami, a nie na patio. Zyskujesz dwa w jednym: bezpieczeństwo dzieci, a jednocześnie ciszę i spokój.
• Ochrona i monitoring
• Wózkownie na każdej klatce.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestora[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Aura Park' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Klimczaka 13, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

TOP