Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » LuxArte – salon luksusowych mebli

LuxArte – salon luksusowych mebli

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów LuxArte przygotowało kolekcję luksusowych mebli ogrodowych. Ekskluzywna i luksusowa kolekcja mebli ogrodowych Ipe Cavalli miała swoją premierę na targach Maison & Objet w Paryżu w 2012.
Seria mebli i dodatków przeznaczonych na taras i do ogrodu. Znajdziemy tu fotele na bambusowych i stalowych złoconych lub chromowanych ramach, leżanki, tapicerki ze skóry odpowiedniej do użytku na zewnątrz, zestawy jadalniane jak również ceramiczne wazony stworzone przez mistrzów w Faenza. Wszystko wyprodukowane wyłącznie we Włoszech.

Jak zawsze w stylu Ipe Cavalli – Visionnaire, śmiałe połączenia materiałów towarzyszą jasnym pudrowym barwom, błękitom wody, połyskowi chromu i złota oraz 'aroganckiej' czerni. Wyszukana kolekcja jest efektem długich doświadczeń pracujących dla Ipe Cavalli stylistów: gotyckich inspiracji Alessandro La Spady, teatralnych motywów Samuelle Mazzy, precyzji Roberto Serio, eleganckich form Roberto Lazzeroni oraz eklektyzmu Giuseppe Vigano.
Zabawa, eksperymentowanie i kosmopolityczna różnorodność to duch marki Visionnaire.

Strona firmy

Zobacz również

TOP