Jesteś tutaj
Strona Główna » Okiem Eksperta » Kuchnia 2017: biel, minimalizm, drewno – gorące trendy

Kuchnia 2017: biel, minimalizm, drewno – gorące trendy

W trendach na 2017 rok miejsce najmodniejszego koloru zajmie biel. W tym kolorze bardzo dobrze prezentują się meble kuchenne. Biel dodaje wnętrzu spokoju, równowagi, lekkości. Wśród form króluje prostota i minimalizm, lekkość i funkcjonalność.

Motywem przewodnim trendów jest dekor drewna. W kuchni w stylu nowoczesnym możemy łączyć biel i kolor drewna na wiele sposobów. Najczęściej są to wysoka zabudowa zestawione z elementami fornirowanymi lub z litego drewna, które to stanowią wykończenie blatu, panele na ścianach czy też stoły. Tak naprawdę wszystko zależy od nas, w jakich proporcjach użyjemy bieli i motywu drewna.

1Kuchnia w wydaniu naprawdę niewielkim, a jednocześnie bardzo funkcjonalna oraz nowoczesna – to nasza nowa realizacja w stylu minimalistycznym. Atutem bieli jest fakt, iż realizacje z jej wykorzystaniem wyglądają lekko, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Wnętrze zostało „ocieplone” elementami wenge, które przełamują biel, ożywiając jej ascetyczny, laboratoryjny charakter. Ważną rolę odgrywa również zastosowanie oryginalnej fototapety, która nadaje kuchni niepowtarzalnego charakteru.

 

2

Połacie jasnych frontów skontrastowane z panelami o wzorze ciepłego mahoniu. Wyróżnia i urozmaica wnętrze, dodając kuchni wielkomiejskiej awangardy. Urok naturalnych, płomienistych pasów sapeli koncentruje na sobie wzrok patrzącego.

 

 

3Alternatywą są również realizacje gdzie całość kuchni wykonana jest wraz z wysoką zabudową w fornirze. Efekt jest spotęgowany poprzez wybór forniru egzotycznego, z wydobytym rysunkiem słojów. Takie zabiegi urozmaicają kuchenną kompozycję.

 

 

 

Mebel & Styl4Kuchnia w odcieniu palisander santos odwołuje się do tradycji, tworzy iluzję ponadczasowości. Naturalność zastosowanego gatunku forniru daje poczucie trwałości, nieprzemijalności. Ciepły, klasyczny kolor tworzy rodzinną atmosferę, poczucie uniwersalnej harmonii.

 

 

Mebel & Styl5Ciemna kolorystyka i mocny rysunek słoja, który zawdzięcza orzechowi amerykańskiemu w połączeniu z matowym MDF W kolorze kości słoniowej. Ciepły, ciemny brąz jest dodatkowo uzupełniony szarym blatem z laminatu.

 

 

 

We wszystkich kuchniach mogą być zastosowane systemy bez uchwytowe w postaci frezowań, frontów, otwierania na dotyk tzw. Tip on lub wpuszczanych listew wewnętrznych. Ale zdarza się również, że klientom odpowiada użycie standardowych uchwytów, mocowanych do frontów. Obecnie w kuchniach najczęściej stosowanym materiałem są blaty z laminatu, drewniane, granitowe i spieki.

Na bazie zdobytych doświadczeń jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wybór materiałów i usług. Staramy się skupić uwagę Klienta na szczególnie atrakcyjnych cenach, wysokiej jakości oraz kompleksowości wykonania: począwszy od niebanalnego pomysłu, precyzyjnego projektu, poprzez szybką realizację i montaż. U nas spotkają się Państwo z miłą i fachową obsługą na każdym etapie współpracy. Nasz proces współpracy rozpoczynamy od pomiaru i projektu, a kończymy na Państwa pełnej satysfakcji.

Magdalena Śmielak

Mebel & Styl

U nas spotkają się Państwo z miłą i fachową obsługą na każdym etapie współpracy. Mogą Państwo u nas nie tylko sprawdzić jakość materiałów, ale także zobaczyć, jak będzie wyglądało wymarzone pomieszczenie w perspektywie i pełnych kolorach, zanim zostanie złożone zamówienie na meble. Wszystko to dzięki procesowi projektowania z udziałem Klienta, czyli Państwa.
Kontakt

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP