Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » aranżacja wnętrz » oświetlenie » Kolorowe lampy CablePower

Kolorowe lampy CablePower

Kolorowe lampy CablePower to prawdopodobnie najbardziej kolorowe i najprostsze lampy świata! Barwne kable o gęstym splocie i dopracowane w każdym szczególe oprawy w połączeniu z pękatą żarówką to znak rozpoznawczy CablePower. 

Lampy można dowolnie modyfikować dzięki czemu są wyjątkowym narzędziem w rękach projektantów wnętrz, a dla użytkowników to gwarancja niepowtarzalności  rozwiązania. Lampy z kolorowych kabli i dekoracyjnych żarówek, sprowadzone do niezbędnego minimum, szybko stały się hitem i otrzymały nagrodę „must have” przyznawaną przez grono ekspertów w ramach Łódź Design Festival. Dużym atutem jest fakt, że lampy CablePower są w całości produkowane w Polsce, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania.

Minimalistyczna forma lampy z jednego, dwóch czy kilkunastu kolorowych kabli sprawia, że lampy wyglądają dobrze zarówno we wnętrzach klasycznych jak i tych bardziej nowoczesnych. Dzięki wyjątkowo szerokiej palecie barw każdy dobierze coś dla siebie. Proste lampy nie oznacza nudne. W ofercie marki są lampy wiszące, biurkowe i kinkiety. Dodatkowo większość modeli można aranżować na wiele sposobów. Ta sama lampa może być biurkową i pełnić rolę kinkietu, inna pięknie zaprezentuje się dając skupione światło pęku żarówek jak również rozpostarta pod sufitem docierając ze światłem w najdalsze zakamarki pokoju.

Lampy wykonywane są na zamówienie z możliwością dobrania długości, wielkości i rodzaju lampy. Jeśli chcecie stać się twórcami własnej lampy, CablePower daje klocki do jej budowy. Wolicie gotowe rozwiązania? Projektant poleci jeden z standardów tej unikatowej marki. W CablePower wszystko jest możliwe.

[rev_slider CablePower]

Strona Projektanta

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP