Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Katowice: SILESIA BAZAAR Dizajn vol.5 na 4 Design Days

Katowice: SILESIA BAZAAR Dizajn vol.5 na 4 Design Days

W weekend 17-18 lutego odbędą się targi niezależnego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn. Piąta edycja tego wydarzenia będzie jedną z atrakcji dni otwartych 4 Design Days 2018.

Targi SILESIA BAZAAR Dizajn zbierają w jednym miejscu dizajnerów tworzących coraz śmielej wkraczające w nasze życie unikatowe przedmioty użytkowe. Zostały stworzone po to, by promować polski, niezależny dizajn. Ich organizatorzy kierują się zasadą świadomego wyboru rzeczy, którymi się otaczają i chcą czuć, że kupując coś, oddają głos poparcia na zdolnych, polskich dizajnerów. Targi stanowią czas i przestrzeń, która daje projektantom możliwość to prezentowania i sprzedawania swoich produktów. Jest to więc okazja dla wszystkich miłośników dobrego wzornictwa do poznawania, oglądania, kupowania i rozmawiania z twórcami niezależnych marek wygodnie i bez pośpiechu.

Przestrzeń przeznaczona na lutowe targi pomieści prawie 60 stoisk o różnym rozmiarze. W ofercie firm, które potwierdziły swój udział, znajdziemy: meble z naturalnych materiałów, ręcznie wykonywane akcesoria do wystroju wnętrz, oświetlenie, a także biżuterię oraz autorską modę.

SILESIA BAZAAR Dizajn wspiera szereg partnerów i patronów:
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, DaWanda, On Lemon, Magazif, designteka.pl, 24pro.pl, mieszkajzpomyslem.pl, Wnętrze i ogród, Nowy Magazyn, PoliszDesign, Exlusivemag.pl, Ultramaryna, Śląskie Trendy, mojeKatowice.pl, Katowice dla Was, Silesia Smile, oMatko Magazyn Świadomych Rodziców.

Więcej informacji na silesiabazaar.pl/dizajn oraz na facebook.com/silesiabazaar
Cennik i oferta dla Wystawców znajduje się na silesiabazaar.pl/dizajn/cennik

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP