Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Apartamenty Royal, Piaseczno – zapraszają na Dni Otwarte 16 i 17 maja

Apartamenty Royal, Piaseczno – zapraszają na Dni Otwarte 16 i 17 maja

APARTAMENTY ROYAL to nowoczesna architektura łącząca w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie rozwiązań architektonicznych z zastosowaniem szlachetnych materiałów budowlanych. Inwestycja zlokalizowana jest 12 km od Warszawy, w samym centrum Piaseczna, blisko szkół, centrów handlowych, basenu, centrów fitness, kortów tenisowych, stadnin koni, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, urzędów i środków komunikacji miejskiej.

 

Pomimo, iż budynek ma 11 kondygnacji to jest w nim tylko 35 apartamentów. Metraże lokali dostosowane są do mieszkańców o różnych potrzebach. W budynku są lokale: 70 mkw., 74 mkw., 80 mwk., 150 mkw., 290 mkw. Na parterze wieżowca zlokalizowany jest parking wielopoziomowy oraz reprezentacyjny hol recepcji. APARTAMENTY ROYAL to rzeczywiście królewskie apartamenty zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Wysokiej klasy materiały budowlane i jakość wykończenia pozwalają zaliczyć ten obiekt do najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w okolicach Warszawy. Istnieje możliwość wykończenia „pod klucz”.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć pozostałą części tekstu i kontakt.']Strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

 

Zobacz również

TOP