Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Galeria Glassmour by Wojciechowska – w krainie szkła

Galeria Glassmour by Wojciechowska – w krainie szkła

Galeria Glassmour

Galeria Glassmour to miejsce przepełnione sztuką. Elementy Wystroju wnętrz, obiekty rzeźbiarskie z użyciem szkła, drewna czy kamienia, duże instalacje rzeźbiarskie, szkło stołowe, szkło firmowe oraz przedmioty wykonywane na specjalne zamówienie, indywidualne czy personalizowane. Moc kolorów i faktur, mocne i wyraziste zestawienia materiałów i barw.

W każdym dziele czuć ludzką rękę, każdy traktowany jest z uwagą i sercem jakie artystka wkłada w każdy przedmiot. Wielozadaniowość wykonywanych przedmiotów świadczy o doświadczeniu artystki i wypracowaniu własnej techniki wykonywania unikatowych i oryginalnych dzieł sztuki.

Szkło Glassmour to autorskie wyobrażenie artystki o przedmiotach posiadających duszę i serce, pełnych wyrazu i energii jaką mogą wnosić do przestrzeni w jakiej się znajdują. Każdy element jest wyjątkowy i unikatowy, każdy inny poprzez widoczne różnice pomiędzy poszczególnymi przedmiotami. Wszystkie szkła są sygnowane dzięki zyskują dodatkową wartość.

Galeria Glassmour mieści się w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 10.

Galeria Glassmour

„Gdyby Królowa Śniegu szukała krawca zgłosiłaby się do Marty Wojciechowskiej… Marta Wojciechowska „kroi” i „szyje” ze szkła z wielka biegłością. Projektuje i sama wykonuje „kreacje”, które świadczą o jej olbrzymiej wrażliwości, talencie i pracowitości.” – tak o artystce, absolwentce Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku projektowanie szkła i właścicielce Galerii Glassmour pisze Anita Bialic, kurator wystaw.

 

Strona projektanta

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP