Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » doorAPPgrade.COM – wiele rozwiązań, jedne drzwi

doorAPPgrade.COM – wiele rozwiązań, jedne drzwi

Proces rozrostu miast łączy się nieodzownie z realnie kurczącą się przestrzenią życiową, stwarza nowe wyzwania dla projektantów wnętrz. Projekt doorAPPgrade.COM staje na przeciw wyzwaniu i podejmuje wspomnianą problematykę ciekawymi pomysłami. W końcowym efekcie dochodzi do zagospodarowania małych przestrzeni i do wykorzystania każdego skrawka wolnego miejsca, łącząc funkcjonalność z prostotą montażu. Powstałe wieszaki na drzwi, wyróżnia innowacyjność i ciekawy desing.

Za najbardziej innowacyjny produkt marki można uznać krzesełko Ivy Chair, które jak bluszcz oplata drzwi i bez uszkadzania skrzydła ułatwia zakładanie butów. Górna część to klasyczny wieszak na kurtki, jednakże poniżej znajdowała się przestrzeń, której do tej pory nikt nie umiał wykorzystać. Projektanci zaproponowali w tym wypadku bardzo praktyczne rozwiązanie, którym jest na pewno wspomniane krzesełko.

Kolejnym produkt przygotowany przez doorAPPgrade.COM to parasolnik mocowany na drzwiach. Również w tym wypadku jest on dostępny w zestawie z wieszakiem na ubrania. Dodatkowo na drzwiach można umieścić 4 parasole i nie martwić się więcej gdzie je schować.

Niezwykle atrakcyjna oferta doorAPPgrade.COM znajdzie zastosowanie w każdym nowoczesnym i dobrze zorganizowanym domu, ale także w licznych obiektach komercyjnych. Funkcjonalność łącząc się z ciekawym desingem stała się silnym atutem projektu.

strona projektanta

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP