Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » ekskluzywne » Art Deco w rankingu nieruchomości luksusowych

Art Deco w rankingu nieruchomości luksusowych

Art Deco w rankingu nieruchomości luksusowych – top lokalizacje wskazuje Poland Sotheby’s International Realty

Art Deco – Apartamenty i Lofty to nowa inwestycja AB Inwestor nawiązująca do tak charakterystycznych dla Gdyni form modernizmu międzywojennego. Modernizm wywodził się z wielu kierunków rozwoju myśli projektowej, dążył ku prostocie rozpoczynając ewolucję od nurtów klasycystycznych, po drodze tworząc niezwykle indywidualne i barwne style budujące swoje własne kanony projektowe. Jednym z nich był art deco.

Art Deco – Apartamenty i Lofty tworzy przestrzenną kontynuację stylu dominującego na obszarze historycznego układu urbanistycznego i podziwu odczuwanego przez projektantów budynku – arch. Bazyli Domsta, arch. Marcin Sienkowski, dla osiągnięć wielkich twórców przedwojennej zabudowy miasta.

Art Deco to nazwa, która zobowiązuje. Bryła budynku oraz jego części wspólne są inspirowane nurtem art deco w architekturze i wzornictwie, zaprojektowane oraz wykonane z największą starannością i dbałością o detal.

W ofercie do dyspozycji klientów pozostają apartamenty dwupokojowe od 53 m2, czteropokojowe od 72 m2 i pięciopokojowe od 86 m2. Apartamenty typu penthouse z tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji. Do wybranych apartamentów bezpośredni wjazd windą.

Zobacz również

TOP