Jesteś tutaj
Strona Główna » Urządzamy! » Zagóra Group: szafy i garderoby -luksus i elegancja

Zagóra Group: szafy i garderoby -luksus i elegancja

Szafy i garderoby to idealne rozwiązanie, które pomoże w zorganizowaniu i uporządkowaniu ulubionych ubrań, butów i akcesoriów. Z meblami Zagóra Group nigdy nie było to prostsze oraz bardziej stylowe. W ofercie Zagóra Group jest mnóstwo mebli, które pomogą uporządkować wszystkie Twoje rzeczy.

Szafy i garderoby Zagóra Group mogą przybierać różne kształty oraz rozmiary, w zależności od tego jak duże jest pomieszczenie, w którym się znajdują. Przy projektowaniu szafy czy garderoby warto uwzględnić jej podział na dwie części: damską i męską. W obu częściach mogą się znaleźć idealnie wkomponowane szuflady, półki  czy drążki. Przy takim podziale jednoczesne korzystanie z szafy czy garderoby przez dwie osoby będzie wygodniejsze niż kiedykolwiek.

W swoich produktach Zagóra Group połączyła luksusowe płyty meblowe, eleganckie wykończenie profili, nowoczesne systemy drzwi przesuwnych z cichym domykiem. Dzięki czemu, szafy i garderoby są wysokiej jakości a także są dopasowane do potrzeb i gustu przyszłych klientów.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

TOP