Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Motorcycle Craft drugie życie lampy

Motorcycle Craft drugie życie lampy

Współcześni projektanci wnętrz coraz częściej stawiają na surowy charakter przemysłowego designu. Popularność industrialnego stylu wzrosła dzięki modzie na lofty, ale z powodzeniem można go wykorzystać także w aranżacji mieszkania, biura, garażu, a także jako wyjątkowy prezent.

Fabryczny klimat zagwarantują jasne kolory oraz stalowe elementy.  Wrażenie głębi uzyskamy również dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu. Proste kształty i projekty inspirowane przedmiotami codziennego użytku to główne cechy industrialnego stylu i  w ten modny trend wpisują się lampy marki Motorcycle Craft .

W skład linii Motorcycle Craft wchodzą: biurkowe, pojedyncze, podwójne, a także kinkiety. Przedmioty wykonane są głównie z części maszyn, motocykli i samochodów, a także z rzeczy które dawno straciły swój blask lub zostały uszkodzone. Każda lampa jest tworzona z pasją, zaangażowaniem, sercem i jedynie wyobraźnia jest naszym jedynym ograniczeniem. Projektanci z dbają o każdy szczegół, nadając lampom wyjątkowy wygląd, kształt, a przy okazji co najważniejsze zapewniają im drugie życie.

strona projektanta

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP