Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » aranżacja wnętrz » materiały na ściany » Panele szklane – pomysł na autorskie ściany

Panele szklane – pomysł na autorskie ściany

PANELE SZKLANE glassdex

Odwiedzając różnego rodzaju imprezy branżowe coraz częściej pojawiają się oferty skierowane do pragnących zagospodarować dostępną przestrzeń inaczej niż przy użyciu farb czy tapet. Panele ścienne i mozaiki można zamówić na indywidualne zamówienie i w przypadku posiadania własnych ciekawych zdjęć odpowiednio przygotowanych i dobrej jakości możemy wykorzystać prace swojego autorstwa. Producenci płytek i paneli oferują również różnego rodzaju nowości takie jak płytki teksturowane na naturalne kamienie czy przypominające fakturą drewno.

PANELE SZKLANE glassdex
PANELE SZKLANE glassdex

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość utrzymania czystości takich paneli gdyż powłoka szklana doskonale zabezpiecza przed zabrudzeniami. Montaż również nie nastręcza dodatkowych trudności i większość firm oferuje dodatkowo pomoc fachowców. Jedynym ograniczeniem w przypadku paneli jest wymiar ograniczający się do długości od 40 do 290 mm i 150 wysokości. W przypadku paneli na zamówienie należy liczyć się z czasem oczekiwania wynoszącym standardowo ok. 3 tygodni.

 

Strona producenta

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP