Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Nowoczesny design i Twój indywidualny charakter z mapą zdrapką

Nowoczesny design i Twój indywidualny charakter z mapą zdrapką

Dbanie o wystrój wnętrza nie sprowadza się jedynie do podążania za aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Mieszkanie to również nasz azyl. Miejsce wypoczynku i relaksu. Dlatego dobrze jest gdy wyraża osobisty charakter lokatorów. Dzięki temu czemu czują się oni bardziej komfortowo.

Aktywny wypoczynek? Backpaking? A może relaks w luksusowym SPA? Nie ważne dokąd wyjeżdżasz. Gdy urlop dobiega końca z przyjemnością wracasz do domu, odprężasz się w jego wnętrzu i przywołujesz wspomnienia Twoich podróży. A może już planujesz kolejne wakacje?

Mapa plakat w Twoim domu

Mapą możesz się pochwalić umieszczając ją w centralnym miejscu w salonie. W ten sposób mapa stanie się punktem wyjścia dla opowieści snutych w gronie znajomych. Mapa zdrapka doskonale sprawdzi się także w sypialni, gdy zasypiając będziesz marzyć o kolejnych wyprawach w nieznane.

Mapa zdrapka świetnie komponuje się też z pokojami młodzieżowymi. Dzięki niej pomieszczenie zaczyna odzwierciedlać charakter aktywnego nastolatka. W pokoju ucznia mapa będzie pełniła dodatkowo funkcję pomocy dydaktycznej. Samodzielne odkrywanie kolejnych krajów uatrakcyjnia naukę geografii.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem, czy chcesz komuś podarować wspaniały prezent pewnością docenisz mapę zdrapkę w drewnianej ramie. Mapa zdrapka dzięki stonowanej kolorystyce pasuje do każdego wnętrza. To nie tylko wysokiej jakości plakat ze zdrapką. To pamiątka lub prezent, który pozwoli Ci przywołać wspomnienia i zaplanować kolejne wyprawy.

Mapa zdrapka personalizowana

Wiele czasu spędzamy w również w naszym miejscu pracy. W środowisku służbowym nie zawsze możemy pozwolić sobie na eksponowanie swoich pamiątek z rozlicznych podróży. Mapa zdrapka jest znakomitym kompromisem pomiędzy przedmiotem osobistymi a eleganckim elementem dekoracyjnym.

Mapa do zaznaczania miejsc sprawdzi się też w Twoim biurze lub gabinecie. Jeśli współpracujesz z firmami zagranicznymi, możesz zdrapać odpowiednie miejsca na mapie i w ten sposób  jednocześnie uatrakcyjnić wnętrze i pochwalić się tym, skąd pochodzą Twoi partnerzy biznesowi. W ten sposób podkreślisz swoją działalność na rynku międzynarodowym.

Warto zapoznać się z możliwościami map zdrapek oraz z ich różnymi wariantami. Wybór map jest naprawdę duży. Dostępne są mapy Świata, Europy lub Polski w wersji dla dorosłych i dla dzieci.

Mapa zdrapka na ścianę

Jeśli cenisz sobie minimalizm, umieścić mapę w antyramie. Możesz również oprawić ją w elegancką drewnianą ramę w kolorze białym lub czarnym. Na stronie producenta możemy znaleźć pomysły na wyeksponowanie mapy w Twoim wnętrzu. Ponadto dostępna jest lekka i nowoczesna rama aluminiowa. Ramy są idealnie dopasowane do wymiarów map, które wynoszą odpowiednio 50 i 70 cm.

Staranne wykonanie, wysoka jakość oraz funkcjonalność. Mapa zdrapka zachwyci, każdego miłośnika podróży. Projekt mapy został przygotowany z uwzględnieniem najnowszych trendów w designie wnętrz z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Gruby lakierowany papier pokryty złotą zdrapką skrywa pieczołowicie dobraną paletę barw. Oprócz podziału geopolitycznego na dole mapy znajdują się flagi państw świata.

Idea mapy zdrapki jest prosta. Zwiedzasz świat i stopniowo odkrywasz kolejne miejsca, ukryte pod złotą warstwą ścierną. W ten sposób mapa zaczyna odzwierciedlać przebieg Twoich podróży i nabiera indywidualnego charakteru.

strona

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP