Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Ogrody » technologie budowlane » FLAKT WOODS – innowacyjne systemy wentylacyjne

FLAKT WOODS – innowacyjne systemy wentylacyjne

FLAKT WOODS skupia się na projektowaniu i wytwarzaniu produktów i systemów wentylacyjnych do obróbki powietrza w różnego rodzaju obiektach. Produkty trafiają zarówno do budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, jak i morskich platform wiertniczych czy statków pasażerskich. Firma posiada w swojej ofercie innowacyjne produkty i urządzenia, z których tworzymy kompleksowe systemy. Mają one za zadanie w odpowiedni sposób przefiltrować powietrze zewnętrzne, ogrzać je lub ochłodzić, bądź też nawilżyć, a następnie wprowadzić do budynku. Jako firma dbająca w sposób szczególny o środowisko naturalne zawsze przy tego rodzaju procesach stara się o dodatkowe odzyskanie energii.

W swojej ofercie FLAKT WOODS posiada również prostsze produkty takie, jak : kanały i kształtki wentylacyjne oraz nawiewniki powietrza, których produkcja zlokalizowana jest  w Polsce. Jak z tego wynika oferta firmy jest bardzo urozmaicona i kompleksowa.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

TOP