Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Apartamenty NA POWIŚLU otrzymała nagrodę PASCAL 2015.

Apartamenty NA POWIŚLU otrzymała nagrodę PASCAL 2015.

Inwestycja „Apartamenty NA POWIŚLU” otrzymała nagrodę PASCAL 2015, przyznawaną pracowniom projektowym za nowatorskie instalacje wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia budynków.

Podczas forum Wentylacja 2015 Pracownia WSP, która zaprojektowała instalacje dla zrealizowanych w ramach jednej inwestycji: osiedla Apartamenty NA POWIŚLU i Budynku Biurowego ul. Kruczkowskiego 2, otrzymała drugą nagrodę dla najlepszych biur projektowych wyróżniających się innowacyjnością.

Planując Budynek Biurowy Kruczkowskiego 2 i Apartamenty NA POWIŚLU zależało nam na nowoczesnym i proekologicznym podejściu do ogrzewania i klimatyzacji oraz na wykorzystaniu gazu, jako źródła zasilania, również ze względu na historię terenu. Nagroda Pascal jest dla nas ogromną satysfakcją, gdyż docenianie naszej inwestycji przez specjalistów, to najlepsza promocja dla tego typu nowatorskich projektów – mówi Piotr Bieńkuński, Prezes Zarządu Powiśle Park, spółki odpowiedzialnej za inwestycję.

„Projekt był dla nas wyjątkowym wyzwaniem, ze względu na wykorzystanie systemu kogeneracji, który zasila zarówno budynek biurowy, jak i obiekty apartamentowe. Szczególnie cieszy fakt, że opracowane przez nas rozwiązania działają sprawnie i efektywnie.” – powiedział Dariusz Denkiewicz, Projektant Instalacji Sanitarnych i Lider Zespołu WSP.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Apartamenty NA POWIŚLU' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Kruczkowskiego 6, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP