Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » PROFBUD, Warszawa – 16-17 maja Dni Otwarte – W maju stać Cię na więcej!

PROFBUD, Warszawa – 16-17 maja Dni Otwarte – W maju stać Cię na więcej!

profbud

Już 16 i 17 maja deweloper zaprasza na kolejne dni otwarte na terenie nowych warszawskich projektów; Osiedla Praha na Pradze Południe i Osiedla Kwadry Księżycowej na Bielanach. Tylko 16 i 17 maja na odwiedzających, którzy chcieliby kupić więcej za mniej lub po prostu oszczędzić – czeka wyjątkowa oferta – mieszkania dwu- trzy- i czteropokojowe w cenie niższej nawet o 30 tyś. złotych lub miejsca garażowe gratis.

W trakcie spotkań z inwestycją na Bielanach i Pradze Południe – w chętnie wybieranych przez nabywców rejonach, odwiedzający będą mogli zapoznać się z różnorodną ofertą lokali objętych promocją, oscylujących w przedziale 42 – 79 mkw oraz uzyskać porady związane z kredytowaniem nieruchomości. Do dyspozycji gości będą ponadto eksperci od kwestii technicznych – najlepsi przewodnicy po obiekcie; kierownicy i inżynierowie budowy. Z myślą o dzieciach przygotowano strefę zabaw pod stałą opieką.

Jakość to wizytówka naszych osiedli, która obok odpowiedniej lokalizacji – stanowi gwarancję dobrej inwestycji. Dlatego promocyjna relacja ceny do jakości w dniach 16 – 17 maja powinna zainteresować – czujnych kupujących. Bez względu na przeznaczenie lokalu – na potrzeby własne, wynajem, czy dla bliskich w maju odwiedzających stać będzie na większy metraż, otrzymają miejsce garażowe gratis lub po prostu zaoszczędzą na inne cele. Po szczegóły zapraszamy do salonów sprzedaży – mówi Agnieszka Ziółkowska, Dyrektor Sprzedaży PROFBUD Sp. z o.o.

Dni Otwarte Inwestycji : 16 – 17 maja 2015 r.
W Biurze sprzedaży osiedla PRAHA, ul. Chrzanowskiego 2, godz. 11:00 – 16:00
W Biurze sprzedaży osiedla KWADRY KSIĘŻYCOWEJ, ul. Księżycowa 54, godz. 11:00 – 16:00

PROFBUD jest spółką z polskim kapitałem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych oraz najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii.

 

Zobacz również

TOP