Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz gotowe mieszkania!

Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz gotowe mieszkania!

 

Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz gotowe mieszkania!​

 

W najbliższą sobotę, 30 maja, Lokum Deweloper organizuje kolejny Dzień Otwarty na osiedlu Lokum Da Vinci we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 10:00 do 14:00.

 

Podczas majowego Dnia Otwartego wszystkie zainteresowane osoby będą mogły obejrzeć gotowe do odbioru, duże mieszkania w II etapie inwestycji a także wezmą udział w prezentacjach mieszkań wzorcowych. Będzie to okazja do zobaczenia mieszkania po zmianie układu z dwóch pokoi z osobną kuchnią na trzy pokoje z aneksem kuchennym. Uczestnicy wydarzenia będą też mieli szansę skorzystania z wyjątkowej promocji: mieszkanie w stanie deweloperskim z elegancko zaaranżowaną łazienką w cenie!​

 

Do dyspozycji osób biorących udział w Dniu Otwartym będą Specjaliści ds. sprzedaży a także Doradca kredytowy. Na osoby zainteresowane mieszkaniem gotowym do wprowadzenia będą czekali Eksperci Lokum pod klucz oferujący atrakcyjne rabaty w tym programie.

 

Dodatkowo z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowane są też upominki i atrakcje dla dzieci towarzyszących rodzicom w czasie Dnia Otwartego.

 

Osoby biorące udział w evencie będą miały okazję zobaczyć urzekającą, kwitnącą roślinność na osiedlu Lokum da Vinci. Dla gości przygotowane będą także przekąski na świeżym powietrzu, serwowane przez lokal, który już wkrótce zostanie otwarty w Pasażu da Vinci.

 

Lokum da Vinci to jedna z inwestycji spółki Lokum Deweloper. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Bajana na Gądowie Małym we Wrocławiu. W finalnym kształcie będzie obejmowało 11 budynków z 684 mieszkaniami. Do tej pory do użytku oddano 348 mieszkań w etapach I i IIa, w lipcu oddane zostaną kolejne 73 mieszkania w etapie IIb. III etap obejmujący 90 dużych, rodzinnych mieszkań przekazany mieszkańcom zostanie w pierwszym kwartale 2016 roku, a zakończenie budowy osiedla i oddanie do użytku ostatniego budynku planowane są na koniec 2016 roku.

 

strona inwestora,

 

[googlemap title=’osiedle Lokum Da Vinci' width=600 height=300 zoom=14]Wrocław, Bajana, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP