Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » pokoje » pokój dziecięcy » BabyBest – Wyjątkowa promocja tylko do końca marca

BabyBest – Wyjątkowa promocja tylko do końca marca

Wyjątkowa, aktualne promocje BabyBest: trwa do końca marca. Przy zakupie min. 2000 zł gwarantuje 7% rabatu. Natomiast przy zakupie min. 3000 zł, kupujący otrzymają 10% rabatu. Promocja dptyczy zestawów: Super Speed, Daisy, Young i Rainbow.

Firma Best Price Product Sp. z o.o. działa na rynku usług meblarskich od 2003 roku i jest właścicielem marki BabybBest. Firma sukcesywnie buduje zaufanie klientów indywidualnych i kontrahentów. Najważniejszym atutem naszej firmy jest unikatowy asortyment produkowanych mebli dla dzieci i młodzieży. Nasze meble w kształcie zamków, pałaców, samochodów, czy statków, są unikatowe na skalę europejską i dzięki temu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Mebelki projektowane były w celu uzyskania maksymalnego zadowolenia naszych małych klientów oraz ich praktycznego wykorzystania przez wiele lat. Ponadto meble BabyBest nie mają żadnych ostrych krawędzi co pozwala na bezpieczną zabawę i użytkowanie.

W meblach zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek i szuflad, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia. Meble posiadają atest stateczności oraz bezpiecznego użytkowania (także przez dzieci).
Meble są pomalowane wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci).

Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez kilkanaście lat. W meblach zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek i szuflad, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia szafy. Ponadto w standardzie zamiast uchwytów zastosowano dociskowy system otwierania i zamykania drzwiczek i szuflad. Na życzenia możliwa jest zamiana dociskowego systemu na standardowe uchwyty meblowe.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona producenta[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

TOP