Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Warszawa: Wieczorna premiera w Lake Park Apartments

Warszawa: Wieczorna premiera w Lake Park Apartments

18 października 2016 r. Marvipol Development przedstawia „Wieczorną premierę” w Lake Park Apartments. W odsłonie, jakiej jeszcze nie znacie, gwiazdy programu – mieszkania w III etapie inwestycji Lake Park Apartments w przedsprzedażowych cenach. Tylko tego wieczoru dla wszystkich zainteresowanych atrakcyjne ceny lokali, od 205 tys. za mieszkanie jednopokojowe, 245 tys. – dwupokojowe i 355 tys. za trzy pokoje. Dodatkowo dla osób zdecydowanych na kupno mieszkania w inwestycji, pakiet inteligentnego zarządzania domem Fibaro o wartości 5000 zł gratis! Świętuj z  Marvipol premierę III etapu Lake Park Apartments w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej 13 w Warszawie, w godzinach od 9.00 do 21.00.

 

Lake Park to nowa, prestiżowa część osiedla Central Park Ursynów. Została zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia o podwyższonym standardzie. Tworząc tę inwestycję dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom jak największą wygodę codziennego życia. Na terenie osiedla obok licznych terenów rekreacyjnych znajdują się także place zabaw i prywatne przedszkole Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały, to tylko niektóre z zalet osiedla. Aby zapewnić jak największą ilość terenów zielonych  i jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Wysoce rozwinięta infrastruktura osiedla, liczne udogodnienia oraz doskonała komunikacja z centrum sprawiają, że Lake Park to idealne miejsce do życia.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content

Zobacz również

TOP