Site icon 24pro

Zacisze Kordiana – Wakacyjny rabat 10 000 zł na mieszkania 60m2!

Z okazji lata przygotowaliśmy ofertę rabatową na mieszkania o powierzchni 60 m2. Każde mieszkanie o tym rozkładzie jest w nowej, obniżonej o 10 000 zł cenie!!! Dodatkowo, mieszkanie nr 38 na parterze, z dużym przydomowym ogrodem spełnia warunki dofinansowania w ramach programu MDM. Oferta ważna tylko do końca sierpnia. Zapraszamy do oglądania i wybierania!

Zacisze Kordiana to nowa inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Kurdwanów przy ulicy Kordiana. Położenie budynku zapewnia znakomitą komunikację z innymi dzielnicami miasta, dzięki bliskości do przystanków tramwajowych, linii autobusowych oraz do obwodnicy Krakowa. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, przychodnie lekarskie, przedszkola i szkoły, a także siłownia i basen. Ponadto, otoczenie ulicy Kordiana zapewnia spokój, tak ważny przy dokonywaniu wyboru swojego lokum. Wracając do swojego mieszkania możesz mieć pewność, że panuje w nim zupełna cisza… jak makiem zasiał.

W budynku znajdować się będzie 111 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w metrażu od 39 do 74 metrów kwadratowych, każdy z przynależnym przestronnym balkonem lub dużym przydomowym ogrodem. W trakcie budowy zastosowane zostaną materiały najwyższej jakości, dbając jednocześnie o nowoczesną architekturę i estetykę na miarę europejskich standardów. Dla wygody mieszkańców w kondygnacji podziemnej znajdować się będzie 60 miejsc postojowych i 15 komórek lokatorskich oraz – dla jeszcze większego komfortu – dodatkowe 6 komórek lokatorskich na każdym piętrze. Ogrodzony budynek z całodobowym monitoringiem gwarantuje bezpieczeństwo, a zagospodarowana przestrzeń wokół w postaci placu zabaw dla dzieci zapewnia komfort i przyjemność mieszkania.

Inwestycja dedykowana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i młodym osobom, które kupują swoje pierwsze wymarzone lokum.

Strona inwestycji

[googlemap title=’Zacisze Kordiana’ width=600 height=300 zoom=14]Kraków, Kordiana 33, Poland[/googlemap]

Exit mobile version