Site icon 24pro

Trójmiasto: Dni Otwarte 18-19 marca

W dniach 18-19 marca  Polnord zaprasza na Dni Otwarte w trójmiejskich inwestycjach w Gdyni – Brama Sopocka oraz Gdańsku – 2 Potoki.

Podczas marcowych dni otwartych będzie doskonała okazja zakupu mieszkania w Specjalnej Ofercie Cenowej! Będzie to też ostatnia szansa na zakup mieszkania w programie MdM!

W projekcie 2 Potoki już od 3990 zł za mkw. można nabyć mieszkanie nie tylko w stanie deweloperskim, ale również wykończone pod klucz.

W prestiżowym projekcie Brama Sopocka deweloper proponuje z kolei apartamenty o powierzchniach od 54 do 102 mkw., które w czasie dni otwartych można kupić już od 6050 zł za mkw. Kameralne, dwupiętrowe wille wznoszą się w prestiżowej okolicy, w sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych. W każdej z nich znalazły się wykończone w wysokim standardzie lokale z tarasami, balkonami lub ogródkami na parterze. Wśród nich znajdują się rzadkie na rynku apartamenty z antresolą do dowolnego zagospodarowania.

Podczas dni otwartych w biurach sprzedaży Polnord będą dyżurować doradcy finansowi, którzy pomogą dobrać finansowanie, odpowiednie do możliwości i potrzeb klienta i udzielą informacji o programie MdM. To może być ostatnia szansa na zakup mieszkania w programie MdM (ze względu na limit dostępnych środków w tym rządowym programie dopłat).

Oprócz specjalnych atrakcji cenowych klienci otrzymają kartę rabatową Home Profit, dzięki której skorzystają z nawet 50‑procentowych zniżek w ponad 700 sklepach z artykułami wykończenia wnętrz oraz bezpłatne ubezpieczenie zakupowanego mieszkania. Specjalne atrakcyjne oferty rabatowe czekają również na osoby, które zdecydują się na wykończenie lokalu pod klucz.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Brama Sopocka’ width=780 height=300 zoom=14]Gdynia, Sopocka 2, Poland[/googlemap]

[googlemap title=’2 Potoki’ width=780 height=300 zoom=14]Gdańsk, Guderskiego/Leskiego, Poland[/googlemap]

 

Exit mobile version