Site icon 24pro

Wrocław: Znajdź swoje wymarzone M!

Marzysz o swoich własnych czterech kątach? Powiększyła Ci się rodzina i przydałby się dodatkowy pokój? Stanie godzinami w korkach podczas dojazdów doprowadza cię do białej gorączki? Powodów do przeprowadzki może być wiele. Jednak sam proces szukania i wyboru tej właściwej oferty jest żmudny i czasochłonny, dlatego zapraszamy na targi nieruchomości, gdzie w jednym miejscu i czasie prezentują swoje oferty liczne firmy działające na terenie Wrocławia i okolic.

Po co tracić czas na przeglądanie tysiąca stron, wykonywanie telefonów i odwiedzanie biur sprzedaży, skoro wszystko to można zrobić w ciągu kilku chwil w weekend w jednym miejscu?

Już 7 i 8 kwietnia w Hali ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się kolejna edycja imprezy z cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” – targów nieruchomości przyjaznym użytkownikom. Ich organizatorem jest Group4Events – doświadczony zespół specjalistów rynku nieruchomości, który ma na koncie kilkadziesiąt imprez targowych o tym profilu w największych miastach Polski.

Dlaczego warto odwiedzić tę imprezę? Powodów jest bez liku!

Drugi kwartał 2018 r. to znakomita pora na zakup mieszkania. Rynek nieruchomości mieszkaniowych na Dolnym Śląsku jest w znakomitej kondycji. Mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki, ale deweloperzy wprowadzają do sprzedaży ciągle nowe inwestycje, dzięki czemu ceny nie rosną. Wszystko to sprawia, że wielu Polaków może wreszcie zrealizować swoje największe marzenie, jakim od lat jest znalezienie swojego „wymarzonego M”. Będziemy zaszczyceni, jeśli uda nam się Państwu pomóc w realizacji tych marzeń – mówi Ewelina Woźniak z firmy Group 4 Events.

Partnerem targów jest firma Archicom.

Targi otwarte będą w godzinach 10.00-16.00. Bilet wstępu kosztuje 10 zł, ale istnieje możliwość zakupu biletów rodzinnych za 15 zł, na który na teren targów mogą wejść dwie osoby dorosłe z dowolną liczbą dzieci do 15. roku życia.

Więcej informacji o targach

 

Exit mobile version