Site icon 24pro

Widok jakiego nie ma nikt! ECO-Classic kończy sprzedaż apartamentów TRIO.

ECO-Classic kończy sprzedaż apartamentów w swojej flagowej inwestycji z segmentu premium- Apartamentach TRIO. W inwestycji zostało już tylko 5 apartamentów, w tym dwa penthausy z widokiem na panoramę Warszawy.

Ekskluzywna lokalizacja, wysokiej jakości architektura i rozwiązania funkcjonalne Apartamentów TRIO plasują je w ścisłym gronie nowoczesnych, luksusowych inwestycji mieszkaniowych stolicy. W tym wybudowanym na warszawskim Muranowie budynku dostępne są ostatnie mieszkania o powierzchniach od 98 do 152 m kw., w tym dwa luksusowe penthausy z panoramicznym widokiem na Nowe i Stare Miasto, dojrzałą zieleń Muranowa, mosty, parki i Stadion Narodowy w tle. Oryginalny design i wysokiej jakości nowoczesne materiały podkreślają jakość detali oraz stanowią atut dla klientów wymagających, oczekujących wyjątkowych rozwiązań i obeznanych z architekturą europejskich metropolii.

– Śródmiejski charakter i charakterystyczna bryła z wewnętrznym zielonym patio sprawiają, że TRIO porównywane jest przez naszych klientów z budynkami londyńskiego city- mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. Handlowych ECO-Classic.– Ogromne wrażenie robi główny, znajdujący się w wieży hall wejściowy: wysoki na trzy kondygnacje, wyłożony białym marmurem, wykończony panelami z drewna egzotycznego, w którym znajduje się centralna recepcja z komfortowym lobby.

Stylistykę budynku i jakość przygotowanych w nim przestrzeni mieszkalnych bardzo wysoko oceniają osoby, które często podróżują, wróciły z zagranicy oraz obcokrajowcy. To świadomi klienci, którzy zakup inwestycji w tego typu projekcie traktują jako inwestycję, atrakcyjną lokatę kapitału.

– Nasza firma wyrosła na gruncie inwestycji z segmentu premium. Byliśmy pionierem tego rynku w Warszawie, a nasze pierwsze inwestycje apartamentowi do dziś wyróżniają się jakością i stylem architektury. Obserwując rozwój tego sektora, stwierdzamy, że w Polsce zwiększa się popyt na luksusowe apartamenty. Klienci oczekują prestiżowego adresu w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zieleni i z wyjątkowymi widokami, z możliwością dobrej komunikacji z centrum oraz niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi w rozsądnie, to znaczy w uzasadnionej relacji do jakości, skalkulowanej cenie – mówi Zuzanna Kordzi z ECO-Classic.

Przestrzeń bez ograniczeń

Ostatnie dostępne penthausy liczą po ponad 150m kw. i zlokalizowane są na 16 i 17 piętrze blisko 60 metrowej wieży, znajdującej się w charakterystycznym punkcie- u zbiegu dwóch ulic- Stawki i Pokornej. Jakość rozwiązań architektonicznych podkreśla 3-metrowa wysokość mieszkań oraz loggie i balkony, potęgujące efekt przestrzenności, atrakcyjnie wkomponowane w bryłę budynku i wnętrza mieszkań. Wysokie okna zacierają granicę pomiędzy wnętrzem, a tym co na zewnątrz.

Apartamenty wyposażone są w inteligentne rozwiązania umożliwiające sterowanie ich funkcjami oraz kontrolą dostępu.

Lokale standardowo oferowane są w stanie deweloperskim. Jednak osobom zainteresowanym skorzystaniem z możliwości wykończenia pomocą służą renomowane, rekomendowane przez ECO-Classic pracownie – ADD Architekci i Decorum, których projekty aranżacji wnętrz TRIO na XI piętrze inwestycji tworzyły Galerię Designu i Sztuki Wzorniczej.

W niedalekim sąsiedztwie, około 10 minut spacerem od TRIO, są Ogród Krasińskich, uznawany za jeden z najpiękniejszych parków Warszawy oraz nowoczesne centrum Pollin z Muzeum Historii Żydów Polskich. Śródmiejska lokalizacja zapewnia bliskość bogatej oferty kulturalnej, rozrywkowej i rekreacyjnej stolicy.

strona inwestycji

[googlemap title=’Apartamenty TRIO’ width=600 height=300 zoom=14]Warszawa, Masarska 13, Poland[/googlemap]

Exit mobile version