Site icon 24pro

Neovita nowa inwestycja w dzielnicy Białołęka

Neovita  zaprasza na Dzień Otwarty sobotę 8 kwietnia, w godz. od 10.00 – 15.00

W ramach przedsprzedaży mieszkań deweloper przewidział wiele atrakcji dla odwiedzających m.in. rabaty na wybrane mieszkania 2 i 3 pokojowe oraz rabaty na wykończenie wnętrz. W inwestycji Neovita sa dostępne mieszkania z dopłatą MdM.

Nowa inwestycja w dzielnicy Białołęka dewelopera NEOCITY. Neocity Group jest notowana na izraelskiej giełdzie papierów wartościowych TEL AVIV STOCK EXCHANGE. Spółka w obrębie grupy kapitałowej planuje w najbliższym czasie zrealizować ponad 10.000 mieszkań oraz koło 140.000 m2 powierzchni komercyjnej – głównie w Izraelu, w Rumunii, w Czechach i na Węgrzech.

Grupa współpracuje z POALIM CAPITAL MARKETS, jednostką w 100% należącą od BANKU HAPOALIM, największej izraelskiej grupy i jednego ze 130 największych banków świata. W ramach dalszego rozwoju i zdobywania kolejnych rynków europejskich, NEOCITY GROUP w 2006 r. powołała Spółkę NEOCITY POLSKA z siedzibą w Warszawie. O tego czasu skutecznie realizuje inwestycje mieszkaniowe cieszące się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

W ramach nowego projektu NeoVita powstanie 210 lokali mieszkalnych. Atrakcyjne rozkłady mieszkań będą jednym z wielu wyróżników projektu. Prawie połowa mieszkań będzie posiadała oddzielną kuchnię z oknem lub możliwość jej wydzielenia. Kameralna 3 piętrowa zabudowa i uniwersalna architektura sprawi, że inwestycja przez wiele lat zachowa swój urok. W pierwszym etapie, którego sprzedaż rozpocznie się wiosną 2017 do dyspozycji klientów będzie 60 mieszkań od 1 do 3 pokoi. Dla wymagających znajdą się mieszkania z tarasami oraz przestronnymi balkonami i ogródkami.

Zakończenie 1 fazy przedsięwzięcia przewidziane jest na przełom I i II kwartału 2018 roku. To ostatni moment, żeby skorzystać z programu dofinansowania rządowego MDM.

strona dewelopera

Exit mobile version