Site icon 24pro

Warszawa: Dni Otwarte 5-6 marca na Osiedlu Stawy

Rem-Budex  zaprasza na Dni otwarte które odbędą się 5 i 6 marca 2016 roku (sobota i niedziela) w godzinach 10.00 – 14.00.

W związku z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie deweloper przystępuje do sprzedaży mieszań w Warszawie.
Biuro sprzedaży Osiedla Stawy zachęca do obecności na dniach otwartych podczas którego odpowie na wszystkie pytania związane z inwestycją.

Osiedle Stawy składa się z 1 budynku pod numerem Stawy 11 o wysokości 3 kondygnacji nadziemnych, usytuowanych na jednokondygnacyjnym garażu w części podziemnej. Dojazd do kompleksu i wejście na jego teren są bezpośrednio od ulicy Stawy. Wejście do budynku umożliwia rampa wzdłuż elewacji. Korytarz i klatka schodowa dostępna jest dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na sprzedaż są też dostępne za pośrednictwem dźwigów, które obsługują wszystkie kondygnacje mieszkalne i garaż. Cały teren nieruchomości będzie ogrodzony i strzeżony. Budynki usytuowane są 10 min od Centrum Warszawy i 15 min od lotniska.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Osiedle Stawy’ width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Stawy 11, Poland[/googlemap]

 

Exit mobile version