Site icon 24pro

24 kwietnia Dzień Otwarty z Isomeg w Jeziornej

Siewierz Jeziorna zaprasza na dzień otwarty. W godzinach od 10.00 – 17. 00 można nie tylko sprawdzić najnowszą ofertę, ale także zdecydować się na podpisanie umowy rezerwacyjnej. Na wszystkich czeka atrakcyjna promocja sprzedaży!

Siewierz Jeziorna to doskonały adres dla ludzi pragnących zamieszkać w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej, ceniących sobie bliskość infrastruktury zaspokajającej ich codzienne potrzeby, także bez konieczności korzystania z samochodu. Dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych zawodowo, seniorów.
Doskonały układ komunikacyjny zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych portów lotniczych (Pyrzowice, Balice, Ostrawa). dojazd do centrum Katowic drogą ekspresową DK1 zajmuje 20 minut, w bliskiej odległości znajduje się węzeł autostradowy dróg A1 i A4 zapewniający sprawną łączność z Wybrzeżem Bałtyckim i południem Europy. Do inwestycji została wytyczona nowa linia autobusowa.
W zasięgu 10 minut samochodem znajdują się duże centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji oraz liczne placówki oświatowe. Inwestycja sąsiaduje z planowanym parkiem o powierzchni około 2 ha. W odległości 10 minutowego spaceru znajdą się również przystań dla żaglówek, plaża, a także ogólnodostępne tereny rekreacyjne.

strona inwestycji

[googlemap title=’Siewierz Jeziorna’ width=600 height=300 zoom=14]Siewierz, Jeziorna, Poland[/googlemap]

Exit mobile version