Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Serock: Osiedle Panorama zaprasza w najbliższą sobotę.

Serock: Osiedle Panorama zaprasza w najbliższą sobotę.

DOZBUD DEVELOPMENT uprzejmie informuje, że pracownicy biura sprzedaży inwestycji Osiedle Panorama są do dyspozycji odwiedzających
w najbliższą sobotę 19 listopada w godzinach: 9:00 – 13:00

Deweloper serdecznie zaprasza do kontaktu bądź wizyty.

Firma DOZBUD DEVELOPMENT oferuje domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Serock, powiat legionowski, w malowniczym otoczeniu Zalewu Zegrzyńskiego, tylko 20 min. od granic Warszawy. Połączenie ciszy, leśnego terenu, bliskości czystej wody z wpisanym w krajobraz nowoczesnym budownictwem osiedla i funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Na terenie osiedla powstanie 37 domów o pow. 112-114 m2 w zabudowie bliźniaczej. Niewątpliwym atutem osiedla jest planowany do budowy przez DOZBUD DEVELOPMENT kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego.

Wśród budynków znajdą się budynki mieszkalno-hotelowe, gastronomiczno-usługowe oraz budynki o charakterze rekreacyjnym, gdzie zlokalizowane będą między innymi: basen, salony SPA&Wellnes, restauracje, centrum kongresowe, sale bankietowe, siłownia i fitness, korty do squash’a i tenisa. Kompleks będzie posiadał własną plażę i przystań wodną ze sprzętem pływającym.

strona dewelopera

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP