Site icon 24pro

Rezydencja Rycerska – Kraków, Dębniki

Rezydencja Rycerska to inwestycja w historycznym centrum miasta – z jednej strony, a z drugiej, tuż obok powstającego Centrum Konferencyjnego – symbolu nowoczesnego oblicza Krakowa.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do wymagającej grupy klientów i do osób, które zakup mieszkania traktują jako długoterminową inwestycję. Strategiczna lokalizacja projektu, w pobliżu Starego Miasta oraz Centrum Konferencyjnego daje sposobność na uzyskanie rentownego zwrotu nakładów w przypadku, jeśli kupujący nosi się z zamiarem wynajmowania lokalu.

Wysoka jakość użytych materiałów budowlanych, służących do wykończenia elewacji i części wspólnych budynku, zapewni komfort i prestiż inwestycji. Jednocześnie, postawiony przy głównej arterii miasta, nasz budynek stanie się z czasem obiektem dobrze rozpoznawalnym.

Z uwagi na swoją unikalną i niepowtarzalną lokalizację, inwestycja przy ul. Sandomierskiej w Krakowie nie ma praktycznie bezpośredniej konkurencji. Budynek zlokalizowany zostanie przy głównej arterii Krakowa, ul. Konopnickiej, będącej przedłużeniem Alei Trzech Wieszczów, a jednocześnie nieomal w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, dokładnie naprzeciwko Królewskiego Zamku na Wawelu. Większa część mieszkań w budynku będzie miała widok na ten jedyny w swoim rodzaju obiekt kultury i sztuki. Jednocześnie rozpoczęta już w pobliżu budowa Centrum Konferencyjnego, gwarantuje strategiczną pozycję inwestycyjną.

http://www.rezydencjarycerska.pl/

Exit mobile version