Site icon 24pro

Poznań: Kup mieszkanie i odjedź Harleyem

Ostatnie dwa lata to mieszkaniowy zawrót głowy.  Zainteresowanie zakupem mieszkań i domów nie słabnie, a podsycane przez bonusy proponowane przez deweloperów – bije kolejne rekordy. Jakie promocje czekają na kupujących w najbliższym czasie? Najciekawsze będą dostępne na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 25 i 26 lutego w Poznaniu.

Zakup nowego mieszkania to wielka inwestycja: czasowa – poszukiwanie odpowiedniego lokum trwa często wiele miesięcy czy lat, emocjonalna – wyborowi towarzyszy wysoka temperatura domowych dyskusji i nierzadko stres, oraz finansowa – z przyczyn raczej oczywistych. Deweloperzy starają się ułatwić ten proces oferując różnego rodzaju bonusy, zniżki i konkursy. Przegląd najciekawszych promocji będzie dostępny na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 25 i 26 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, To największa impreza tego typu impreza w regionie, gdzie swoją ofertę zaprezentuje ponad 130 wystawców.

 

Harleyem pod Villę Sucholeską

Wyjątkowo oryginalna nagroda czeka na klientów More Place S.A., którzy kupią mieszkanie w inwestycji Kalinova lub Villa Sucholeska i zdecydują się na udział w konkursie na facebookowym profilu dewelopera. Zadanie polega na wymyśleniu hasła reklamowego dla firmy More Place S.A. i opublikowaniu go w komentarzu pod postem konkursowym.  Nagrodą jest Harley-Davidson Sportster 1200 Forty-Eight. model 2017. Zaprojektowany z myślą o agresywnej sylwetce buldoga i mocnym silniku Evolution™ o pojemności 1200 cm3 gwarantuje doskonałe właściwości jezdne, a także komfort mimo jego agresywnej postawy. Zwycięży osoba, której komentarz zbierze najwięcej lajków.

 

Rabat 5, 10, 15… 50 000 zł

Deweloperzy przygotowali też tradycyjne obniżki cenowe, które wahają się od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od rodzaju inwestycji, wielkości mieszkania i lokalizacji. Agrobex proponuje 4% upustu na zakup nieruchomości w inwestycjach Wilczek 20 F i C oraz Radosna II Zalesewo. Mniej o 5 000 zł zapłacą klienci decydujący się na domy w Tulcach od Amber Haus oraz Osiedlu Tulipanowym od Planet-Bud Development. Ta ostatnia firma oferuje większy rabat – czyli minus 10 000 zł przy rezerwacji domu na Osiedlu Liliowym lub Alei Bukowej. Podobną ofertę przygotowały Ceanic za zakup mieszkania na Osiedlu Radosnym w Czmoniu k/ Kórnika, a także Grand Project na zakup apartamentu z ogrodem w Dąbrówce. Zniżka 15 000 zł oferowana jest klientom firmy Skaland sp. z o. o. na zakup 4-pokojowego mieszkania w klimacie domu z ogródkiem w Borówcu, kolei mLocum wyprzedaje gotowe mieszkania w inwestycji Apartament Przylesie Marcelin z rabatami nawet do 50 000 zł. Specjalną ofertę dostępną wyłącznie na Targach Mieszkań i Domów przygotował Budnex – jedynie przez dwa dni targowe obowiązuje zniżka 5, 10, lub 15 tysięcy złotych na mieszkania w Starołęckiej Dolinie. Terminy zakończenia oraz szczegóły pozostałych promocji znajdują się w przewodniku targowym dostępnym w kasie lub u deweloperów na poszczególnych stoiskach.

0 zł u notariusza

Niebagatelną częścią budżetu na zakup mieszkania są koszty notarialne, o których kupujący często zapominają przy planowaniu wydatków, a które mogą być dość odczuwalne dla kieszeni klienta. Kilku deweloperów deklaruje wzięcie tego kosztu na siebie. Za akt notarialny nic nie zapłacą przyszli mieszkańcy Starej Cegielni (Poznań Kartuska) i Osiedla Nowe Złotniki (Duda Development). 0 zł na koszty notarialne na apartamenty z ogródkiem w Dąbrówce gwarantuje Grand Project – pokrywa on koszty umowy deweloperskiej, przeniesienia własności oraz związane z tym opłaty sądowe.

Wykaz wszystkich promocji dostępny jest w przewodniku targowym, a szczegółowych informacji udzielają deweloperzy. Wstęp na targi jest biletowany: e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl i www.eventim.pl. Bilety w kasach targowych będą kosztowały 15 zł (bilet dla 1 osoby) i 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny).

Targi Mieszkań i Domów

25-26 lutego 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

Hala MTP Głogowska 14, Poznań

Informacja prasowa z opisem promocji targowych oraz zdjęcia są materiałami Organizatora.

 

Exit mobile version