Site icon 24pro

Pierwsza edycja Krakow Desing Festiwal podczas Małopolskich Targów – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

25 i 26 maja odbędą się Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza w Krakowie. Wydarzenie to zaliczane jest do największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce. Podczas targów promowane są najnowsze trendy i technologie w zakresie budownictwa, instalacji oraz wnętrz.

Tym razem zostaną wydzielone strefy wystawiennicze: strefę HOME (dla firm, których oferta dotyczy budownictwa) oraz strefę DESIGN (z produktami wykończenia i wyposażenia wnętrz). Wystawcy będą mogli pokazać się w prestiżowym obiekcie na hali o powierzchni 4000 m2.

Na Małopolskich Targach nie tylko odbędą się warsztaty, ale także interesujące wykłady i prelekcje tematyczne np. na temat kredytów budowlanych, czy związane z odbiorami technicznymi nieruchomości.

W Strefie Doradczej będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz.

W tym roku będzie również miała miejsce pierwsza edycja Krakow Design Festival. Podczas imprezy towarzyszącej Małopolskim Targom – Budownictwa, Instalacji, Wnętrz będzie można spotkać producentów unikatowego designu, polskich designerów, projektantów, twórców. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko pojętej branży kreatywnej, jak również miłośników pięknych wnętrz, osób poszukujących nowych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.

W programie targów przewidziane są atrakcje dla odwiedzających, takie jak warsztaty mozaikowania, podczas których będzie można spróbować swoich sił w tworzeniu mozaiki w kamieniu. Jest to trend w dekorowaniu mieszkań, który nadaje wnętrzom niespotykany klimat i przykuwa uwagę swoją oryginalnością.

Dla fanów roślin we wnętrzach podczas targów nie zabraknie warsztatów tworzenia kompozycji roślinnych w słoikach lub zielonych obrazów, które ozdobią ściany i nadadzą im niepowtarzalny charakter w każdym mieszkaniu.

strona wydarzenia

Exit mobile version