Site icon 24pro

Otwórz się na mieszkanie we Wrocławiu – Targi Mieszkań i Domów 19 i 20 października

Najtrudniejszy, według znanej piosenki, pierwszy krok… Podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości. Czy aby na pewno? Zaraz potem pojawiają się nowe: mieszkanie czy dom?
A może działka i samodzielna budowa domu? Większe pod miastem czy może mniejsze w centrum? Każdy, kto kiedykolwiek musiał odpowiadać sobie na te pytania wie, jak to może być stresujące i czasochłonne. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, męczące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach, firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które już 19 i 20 października odbędą się w Hali Stulecia.

Wrocław w ostatnich latach był areną wzmożonej aktywności deweloperów – już nie tylko na Krzykach i w Śródmieściu, ale także na Psim Polu i Fabrycznej powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Wciąż duża podaż w połączeniu z rosnącymi cenami gruntów pod zabudowę, materiałów budowlanych i wykonawstwa przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań.

Dobra kondycja naszej gospodarki, małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe – wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Bardzo prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tej imprezy. To ostatnie targi mieszkaniowe w tym roku we Wrocławiu, warto wykorzystać tę okazję i ruszyć na zakupy – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor targów firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Już 19 i 20 października we wrocławskiej Hali Stulecia będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą dolnośląskiego rynku mieszkań i domów. W gronie ponad 100 wystawców znajdą się najwięksi wrocławscy deweloperzy, tacy jak Dom Development – Partner Targów, a także Angel Poland Group, Archicom, Arkop Deweloper, Atom Deweloper, BNM, Bouygues Immobilier, Budimex Nieruchomości, Develia, Echo Investment, Fadesa Polnord, Inwestgrupa, Lech-Pol, Omega Buildings, P.B. Budotex Rafin Developer, Robyg, RT Developer, Sanbet Development czy Vantage Development. Na stoiskach doradców finansowych (Bank Ochrony Środowiska, Credits, doradza.pl, mFinanse, NOTUS Finanse, Open Finance, Phinance, Studio Finansów i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy budujące lub sprzedające gotowe domy jak Danwood, Expobud i Trudziab- kompleksowa budowa domów a także oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz m.in. Maxfliz Wrocław i Leroy Merlin.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi i stoiska wystawców – to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą eksperci  i specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.

Podczas targów będzie można skorzystać również z bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad, w której dyżurować będą prawnicy, architekci, doradcy finansowi oraz inni eksperci z takich firm i instytucji jak Homebook, Homestagerka, czy Stowarzyszenie „Mieszkanicznik”. Takiej dawki eksperckiej wiedzy nie znajdziecie nigdzie indziej!

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy Hopek. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej MTP Cafe.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 30 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety
w kasach będę kosztowały cenie 20 zł, ale taniej można je kupić przed targami za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl .

 

Targi Mieszkań i Domów

19-20 października 2019 r.

sobota 10.00-17.00, niedziela, godz. 10:00–16:00

Hala Stulecia, Wystawowa 1 Wrocław

 

Exit mobile version