Site icon 24pro

Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Biała Polana

Krakowska Biała Polana powoli dołącza do już zrealizowanych projektów Grupy Deweloperskiej GEO. Prace budowlane zostały już zakończone, budynki posiadają pozwolenie na użytkowanie i niemal wszystkie mieszkania znalazły już właścicieli. Na szukających swojego „M” czeka ostatnie 5 wolnych lokali w obniżonych cenach.

 

Biała Polana do kompleks czterech niskich, czterokondygnacyjnych budynków, zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Biały. W połączeniu z mało intensywną zabudową mieszkalną wokół, miejsce wyróżnia się kameralnym charakterem.

 

Biała Polana to miejsce idealne dla tych, którzy chcą mieszkań z dala od gwaru metropolii, którzy cenią ciszę, spokój i wypoczynek na łonie natury, a jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z miastem. Zielone otoczenie, sąsiedztwo kameralnej zabudowy szeregowej i jednorodzinnej są niewątpliwym atutem tej inwestycji. Dodatkowo położenie w odległości ok. 6 km od Rynku Głównego sprawia, że jest to wyjątkowa lokalizacja ceniona przez nabywców. Wystarczy zaledwie 15 minut, aby dotrzeć do centrum i Starego Miasta, a krótki spacer pozwoli na wypoczynek w Parku Krowoderskim – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej Geo.

 

Mieszkania w inwestycji Biała Polana charakteryzuje bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i wygodny podział na strefę nocną i dzienną. Ustawne pokoje uzupełnia oddzielna kuchnia, którą bez problemu można otworzyć na salon. Wszystkie mieszkania posiadają wygodne balkony. Zaledwie trzypiętrowe budynki, dla wygody i komfortu mieszkańców, wyposażono w windy. Zadbano także o przestrzenie wspólne. Klatki schodowe są przestronne i dobrze doświetlone. Mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

 

W czterech budynkach powstało łącznie 80 mieszkań. Na właścicieli czeka ostatnie 5 lokali w obniżonych cenach, w tym mieszkanie 4 pokojowe o metrażu 81,17m2 i 3-pokojowe o powierzchni 61,95m2. Poza tym można wybierać pomiędzy 2-pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 49,73 do 50,18m2.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based’ custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników’]strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Biała Polana’ width=780 height=300 zoom=14]Kraków, Pękowicka, Poland[/googlemap]

Exit mobile version